Senna Sówka – pościel dla każdego malucha

Napisany przez dnia Sie 1, 2017 w Nowe | 0 komentarzy

pościel dla dzieciSenna Sówka to firma, która już od kilkudziesięciu lat wytwarza akcesoria dla wszystkich dzieci. Ich produkty znane są ze swojej jakości
i kupowane zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Informacje o sklepie

Strona internetowa firmy jest bardzo czytelna, klient znaleźć może na niej rozpisane kategorie dostępnych produktów, galerię wszystkich wzorów (jest och około czterdziestu), rodzaje płatności dostępnych on-line, a także informacje o wysyłce i realizacji zleceń. Dostawa zajmuje około siedmiu dni roboczych, gdyż wybrane rzeczy są szyte po finalizacji zamówienia – po to, by spełniały oczekiwania konkretnego klienta. Wyraźnie zaznaczone jest również miejsce do kontaktu z firmą, a także wyjaśniony sposób zamawiania. Przydatnym pomysłem, jest stworzenie filmiku udostępnionego na youtube, który krok po kroku prowadzi przed proces kupowania. Na kanale Sennej Sówki znajduje się również kilka filmików, które pokazują ich produkty “w użyciu”, tzn. w łóżeczkach dziecięcych. Jest to przydatna wizualizacja dla osób zastanawiających się nad kupnem poszczególnych rzeczy. Ciekawą propozycją są dostępne na stronie e-karty prezentowe (o nominałach 100, 200 i 300 złotych). Jest to rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie wiedzą co kupić i co przyda się niemowlęciu. Wybrany przez nich podarunek w postaci e-karty sprawi, że rodzice będą sami mogli wybrać rzeczy, których jeszcze nie mają, w pasujących im rozmiarach i wzorach. Jeżeli jednak klienci zdecydują się na zakup prezentu, dużą zaletą stanie się to, że wybrane produkty zostaną specjalnie zapakowane i nie będzie obawy, że zostaną do nich dołączone ceny.

Oferta Sennej Sówki

Sklep ten w swoim asortymencie posiada pościel dla dzieci w kilku rozmiarach i w kilkudziesięciu wzorach. Pościel do łóżeczka dziecięcego dostępna jest w rozmiarach 120×90 centymetrów i 135×100 centymetrów. W Sennej Sówce można także zamówić pościel dopasowaną do wózków. Występuje ona wtedy w odpowiednio mniejszym rozmiarze: kołdra 50×70 centymetrów, a poduszka 25×30 centymetrów. Oferta sklepu, oprócz poszewek na pościel, zawiera także same poduszki i kołdry (w identycznych rozmiarach), a także prześcieradła (albo z gumką, albo z falbanką). Jednak wyposażenie łóżeczka to nie wszystko. Do każdego kompletu pościeli można dokupić moskitierę lub baldachim (plus stojak), a także łóżeczkowy przybornik (bawełniany, z kieszonkami, łatwy do czyszczenia). Dostępne są także ochraniacze łóżeczkowe (mogą mieć od 180 do 240 centymetrów), a także poduszki i kocyki z pluszu minky.

Zobacz też: Ochraniacze do łóżeczka | Senna Sówka | https://senna-sowka.pl/kategoria-produktu/ochraniacze-do-lozeczka/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)