Pielęgnacja antycellulitowa

Napisany przez dnia Paź 13, 2015 w Informacje | 0 komentarzy

Cellulit to jeden z najgorszych problemów wielu kobiet. W końcu taka pomarańczowa skórka nie wygląda zbyt estetycznie. Niestety, ciężko jest się jej pozbyć. Na pewno wiemy, że wspaniałe rezultaty przynosi regularne picie sporej ilości wody. Jednak sama woda może tutaj nie wystarczyć. Warto więc wspomóc dobrze zbilansowaną dietę odpowiednią pielęgnacją. W końcu niektóre kosmetyki mogą naprawdę wiele zdziałać.

W przypadku cellulitu najlepiej postawić na kosmetyki na bazie ziół – w sposób delikatny zaczną one działać na pomarańczową skórkę. Dzięki temu w żadnym stopniu nie pogorszymy ich stanu. A pamiętajmy, że kosmetyki o bogatym składzie mogłyby niekorzystnie zadziałać na naszą skórę. Sprawiłyby, że nasz cellulit zacząłby się zwiększać i pogłębiać, a takiego efektu na pewno nie oczekujemy. Dlatego postarajmy się wybierać jak najbardziej naturalne produkty. Zwróćmy przy tym uwagę na ich cały skład. Niektóre składniki i substancje przynoszą bowiem świetne rezultaty w takiej walce z cellulitem. A może to być np. kofeina.

kosmetyki2

Kosmetyki z dodatkiem tego składnika skutecznie zwalczają pomarańczową skórkę – wystarczy z nich po prostu regularnie korzystać. Dodatkowo, każdy producent kosmetyków na pewno zaoferuje nam wspaniałe preparaty stworzone na bazie zielonej herbaty. A zielona herbata charakteryzuje się świetnym działaniem antycellulitowym. Dodatkowo, oczyszcza ona organizm z toksyn. Dzięki niej można więc bez problemu usunąć zbędne produkty przemiany materii. Pamiętajmy więc, aby stosować kosmetyki z dodatkiem zielonej herbaty. Możemy również regularnie wypijać taki napój. Dzięki temu jeszcze lepiej oczyścimy cały organizm z toksyn.

Oczywiście gdy już wybieramy takie kosmetyki antycellulitowe elfa-pharm – musimy z nich po prostu umiejętnie korzystać. A tutaj najważniejsza będzie regularność. Nie możemy zapominać o nałożeniu preparatu na wybraną część ciała. W końcu efekty nie przyjdą już po jednym zastosowaniu danego produktu. Musimy więc z niego regularnie korzystać, praktycznie każdego dnia. To tylko wtedy już po pewnym czasie zauważymy pierwsze, wspaniałe efekty. Cellulit po prostu sam zacznie znikać! Dodatkowo, jeśli już mamy swoje kosmetyki na bazie ziół, zakupmy również specjalną gąbkę antycellulitową. Powinna być ona lekko szorstka. Nie może być jednak zbyt szorstka i twarda, bo wtedy podrażniłaby skórę. Na szczęście w wielu sklepach dostaniemy już specjalne gąbki antycellulitowe. Wystarczy więc, że z nich skorzystamy. A takie gąbki wcale nie kosztują dużo. Ich ceny zaczynają się już od kilku złotych. Nałóżmy więc swój specjalny kosmetyk na taką gąbkę i zacznijmy szorować nią całe ciało. Dzięki temu poprawimy ukrwienie skóry, która zacznie lepiej się oczyszczać z toksyn.

17497509669_9b8360ecb8_o

Walka z cellulitem nie musi być więc trudna – wystarczy tylko odpowiednio się za nią zabrać. Dzięki specjalnym kosmetykom antycellulitowym na pewno szybko poprawimy wygląd swojego ciała. A jeśli dodamy do tego jeszcze masaże, raz na zawsze zapomnimy, na czym polega cały problem z cellulitem.

 

źródło: http://www.elfa-pharm.pl/pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)