Nietypowe gry na przeglądarkę, czyli pomysłowość nie zna granic

Napisany przez dnia Cze 22, 2017 w Informacje | 0 komentarzy

Większość gier na przeglądarkę charakteryzuje się strategią lub symulacją, w której do zbudowania jest imperium, opieka nad farmą lub po prostu obrona i atak przeciwnika. Czy są inne wersje gier online? Sprawdź, na jakie pomysły wpadli producenci.

Ogród zoologiczny, a może jazda na dinozaurach?

Gry na przeglądarkę zazwyczaj posiadają zbliżony schemat rozgrywki, lecz mogą się od siebie różnić przede wszystkim otoczką wizualną i zawartością gry. W tym materiale zaprezentujemy Ci nietypowe gry na przeglądarkę, które zdążyły już podbić nasze serca.

Łatwa gra akcji i jazda na dinozaurze

W grze Dino Strom w dużej mierze chodzi głównie o werbowanie kompanów do własnego obozowiska, łapanie bandytów i tworzenie kopalni. Gra łączy w sobie Dziki Zachód i okres, w którym żyły dinozaury. W tym przypadku nie chodzi tylko o Ciebie, ale także o Twojego dinozaura, który może nauczyć się różnych zdolności.

Wilkołaki i wampiry, czyli polowanie na ludzi

BiteFight to gra, w której musisz wcielić się w wilkołaka lub wampira i szukać pożywienia – ludzi. Wzrost poziomu doświadczenia znacząco przekłada się na statystyki i siłę, obronę, zwinność czy umiejętność polowania. Napadanie na ludzi i inne stwory daje potrzebne złoto, które w późniejszym czasie można wymienić na przydatne przedmioty u Kupca. Nie boisz się pełni księżyca? Po więcej wrażeń wejdź na MadGamer.pl 

Skyrama, czyli gra ekonomiczna

Połączenie konieczności ekonomicznego i logicznego myślenia znajduje wielu zwolenników w sieci, dla których gra Skyrama może okazać się świetną okazją do przetestowania swojej wiedzy. Gracz zajmuje się prowadzeniem lotniska, chociaż na samym początku gry zaczyna z małym pasem startowym i niedużym hangarem. Twoim zadaniem będzie przyjmowanie samolotów i ich oddelegowywanie, rozładunek bagaży i tankowanie.

Symulacja akwarium, coś dla osób, które potrzebują wyciszenia

Gry symulacyjne charakteryzują się sporą grywalnością, ponieważ są niesamowicie łatwe w obsłudze, a osiągnięcie pożądanego wyniku nie zajmuje dużo czasu. Przykładem takiej gry jest Free Aqua Zoo. Rybki do akwarium można pozyskać np. łowiąc je w pobliskiej rzece. Do wyboru masz kilkanaście gatunków rybek, dzięki którym Twoje akwarium będzie emanowało mnóstwem kolorów.

Praca na złomowisku wcale nie musi być nudna!

Garbage Garage to symulator złomowiska, które dzięki Twoim działaniom prężnie się rozwinie i umożliwi obsługę największych klientów. Zajmiesz się sprzedażą podzespołów, składaniem nowych i pozyskiwaniem części do samochodów. Doświadczysz utraty płynności finansowej, ale w takich momentach będziesz miał okazję wykazać się przedsiębiorczością.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)