Niebanalne prezenty dla każdego

Napisany przez dnia Lis 8, 2017 w Nowe | 0 komentarzy

 

oryginalne prezentyPomysły na oryginalne prezenty zawsze są mile widziane. Każdy z nas lubi dostawać nawet drobne upominki, ale wyjątkowe. Kupienie czekoladek czy kwiatów z pewnością jest miłym gestem, jednakże warto wykazać się większą kreatywnością. Obdarowany na pewno doceni nasze starania, a niebanalny prezent na długo pozostanie w pamięci. Sklepowe półki aż uginają się pod ciężarem najróżniejszych upominków i to na każdą okazję. W Internecie można znaleźć jeszcze więcej oryginalnych giftów, dzięki czemu można kupić bliskiej osobie coś zgodnego z jej indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Co zatem wybrać?

Niebanalny prezent strzałem w dziesiątkę

Chociaż otrzymanie upominku zawsze jest czymś miłym, to jednak nie zawsze prezenty są trafione. Każdego roku stajemy kilkukrotne przed dylematem wybrania odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby. Niektórzy stawiają na sprawdzone, aczkolwiek mało oryginalne sposoby, czyli wybierają jakieś czekoladki czy też kierują się do kwiaciarni. Jeśli kupujemy prezent dla dobrze znanej nam osoby, to nie powinniśmy mieć większego problemu z wybraniem dla niej bardziej kreatywnego upominku. Warto wziąć pod uwagę pasje i hobby bliskiej osoby. Lubi żeglarstwo? Można odwiedzić sklep tematyczny, gdzie sprzedają sekstanty, stare mapy, dzienniki w skórzanej oprawie czy też prototyp statku w butelce. Sprawdzi się także globus, barometr, kompas, dzwon, luneta czy inne upominki marynistyczne. Wybór jest naprawdę przeogromny.

Bardzo mile widziane są prezenty wykonane przed artystę, czyli tak zwane rękodzieła. Mogą to być wyroby z drewna, skóry czy metalu. Z całą pewnością miło jest otrzymać bestseller i mniej znane, aczkolwiek wyjątkowe upominki. Przydatny gadżet do codziennego użytku czy jakiś egzotyczny gift z dalekiego zakątka świata. Dużą popularnością cieszą się również śmieszne prezenty w postaci poduszki fast food, kubek w kształcie granatu, komiczny uchwyt na pastę do zębów.

Oryginalne pomysły na prezenty dla par, czyli jakie?

Dostawanie prezentów jest niezwykle przyjemne, ale dawanie ich jeszcze przyjemniejsze. Jest też opcja sprawienia prezentu sobie i drugiej osobie. Kolacja w ciemności dla dwojga, degustacja czekolady, weekend w SPA, kolacja degustacyjna w renomowanej restauracji, lok widokowy, całodniowa zabawa Legendii, spektakl w teatrze, wspólne nurkowanie, seans w grocie solnej, weekend w górach, warsztaty z ceramiki, gokarty, wspinaczka górska, spływ kajakami czy też paintball laserowy dla dwojga. Pomysły na oryginalne prezenty nie mają końca.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)