Krakowskie firmy deweloperskie

Napisany przez dnia Kwi 16, 2014 w Informacje | 0 komentarzy

Deweloperem nazywa się osobę, która inwestuje w budowę nieruchomości budynkowych, takich jak, domów mieszkalnych, obiektów biurowych, handlowych, czy też przemysłowych. Deweloper, nazywany inaczej inwestorem, zakupuje te obiekty z przeznaczeniem na sprzedaż, lub wynajem. Kupuje on nieruchomość, nadzoruje pełen proces inwestycyjny, od początku projektowania, do zakończenia budowy, aż po jej sprzedaż, lub wynajem. W Krakowie mamy liczne firmy deweloperskie zajmujące się obrotem nieruchomości.

Przykładem takiej firmy jest grupa kapitałowa „Instal Kraków” S.A. Są oni specjalistami w branży nieruchomości, cechuje ich doświadczenie i rzetelność, stawiają przede wszystkim na zadowolenie klientów. Oferują nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie, które cechują się posiadaniem dogodnej lokalizacji i eleganckiej przestrzeni. Firma oferuje bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Pracuje dla nich profesjonalny architekt, który dostosował projekty do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klientów. Deweloper natomiast, zainwestował w stworzenie wyjątkowych kwater, który tylko czekają na to, aby w nich zamieszkać. Prezentują oni solidne konstrukcje, wybudowane przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Budynki wyglądają bardzo estetycznie, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Łączą w sobie klasę i nowoczesność. Znajdują się na spokojnych osiedlach, pośród wspaniałych ogrodów i zielonych alejek.

Inną firmą deweloperską prowadzącą swoją działalność na terenie Krakowa jest Spółka Mieszkaniowa „Salwator” S.A. Jest ona jedną z największych spółek w Małopolsce. Od początku swojego istnienia, postawiła sobie za cel realizację nowoczesnych, komfortowych i bezpiecznych inwestycji. Firmę tworzy zespół młodych specjalistów, którzy są siłą napędową wszystkich podjętych inwestycji, tych łatwych, jak i tych wymagających większego zaangażowania i wkładu pracy. „Salwator” prowadzi swoją działalność na wielu obszarach inwestycyjnych, stale poszerzając swoje usługi. Wśród zrealizowanych przez firmę obiektów znajdują się zarówno duże obiekty mieszkalne, jak i niewielkie budowle mieszkalne. Firma zajmuje się kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości. Z firmą Salwator bez problemu kupimy wymarzone mieszkanie (Kraków oferuje bardzo duże możliwości mieszkaniowe). Wystarczy odwiedzić stronę www.salwator.com.pl, a z całą pewnością znajdziemy mieszkanie dla siebie.

Kolejną firmą deweloperską jest Przedsiębiorstwo Inwestycyjne „Proxima-Service”, działająca od 1990 roku. Jej podstawowym obszarem działania sś inwestycje kapitałowe i budowlane. Firma ta uczestniczyła w sposób pośredni i bezpośredni w realizacji wielu inwestycji komercyjnych oraz lokali mieszkaniowych. Cieszy się dużym uznaniem i zaufaniem klientów. Za swoje działania związane z budownictwem została wyróżniona licznymi nagrodami.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)