5 rzeczy, które powinny być w szafie każdej kobiety. Oto…

Napisany przez dnia Paź 14, 2016 w Informacje | 0 komentarzy

Idziesz na zakupy, ale nie wiesz na co zwrócić szczególną uwagę? Miewasz przeczucie, że posiadasz już wszystko, ale podczas przygotowań do imprezy nie potrafisz wybrać niczego z tego ogromu ubrań i dodatków? Zerknij na to, co dla Ciebie przygotowaliśmy i pozbądź się zakupowego i przedprzyjęciowego niezdecydowania.

1. Niebieskie dżinsy

Niezależnie od preferowanego przez Ciebie stylu i uniformu, do którego noszenia zmuszają Cię w pracy, niebieskie dżinsy to konieczność! Kobieta bez tego elementu ubioru w szafie to jak, muzyk bez gitary lub biznesman bez aktówki. Spontaniczny spacer ze znajomą? Randka z facetem, na którego zerkasz od tygodni? Niezależnie od przypadku, niebieskie dżinsy to must have. Na przechadzkę założyć do tego t-shirt z nadrukiem i zapewnisz sobie luzacki, ale ładny wygląd. A spotkanie z mężczyzną? Ładna koszula, kilka dodatków, kuszący makijaż i jego serce jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

2. Spódnica

Wiemy, że niektóre kobiety myślą, że nie potrzebują czegoś takiego, jak spódnica, bo założą ją jedynie na pogrzeb lub ślub przyjaciółki, który – z czystego idealizmu – powinien zdarzyć się raz na 60 lat. Zerkając jednak na obecne czasy, tempo, które narzuca nam świat, a jednocześnie elegancję, której się od kobiet oczekuje to jedna lub dwie spódnice w szafie są koniecznością! Najwygodniej i najbardziej uniwersalnie jest mieć spódnicę krótką i długą. Pierwszą założysz na szaloną imprezkę ze znajomymi, a ta o długości niewiele za kolano sprawdzi się w pracy oraz na służbowych spotkaniach.

dłonie torebka

Fotografia udostępniona za zgodą zespołu www.rebelstore.pl Rebel Store

3. Tenisówki

To obuwie idealne na długi spacer, spotkanie ze znajomymi, a nawet rozmowę o pracę. Bardzo wygodne, dodające ciekawego luzu każdej stylizacji, a mimo to nie tak ortodoksyjne jak na przykład glany. Myślisz, że wyrosłaś z noszenia tenisówek? Rozejrzyj się dookoła. Jesteśmy pewni, że spory odsetek kobiet ma je teraz na swoich nogach. To dlatego, że tenisówki z mody nie wyjdą nigdy. Zmienia się ustrój polityczny, upadają państwa, umiera jedna kultura na rzecz drugiej, ale trampki są zawsze. Pamiętaj o tym!

4. Skórzana kurtka

To ta sama zasada, co z tenisówkami. Skóra, a tym bardziej skórzana kurtka to coś, co z mody nie wyjdzie nigdy. Chcesz dodać swojemu codziennemu wyglądowi ciekawego charakterku? Nie potrafisz wybrać odpowiedniego okrycia na jesienne, chłodne dni? To coś, co sprawdzi się idealnie w obu przypadkach.

5. Dresy i kolorowe skarpetki

Kiedy wszystkie obowiązki dnia już spełnione, a Ty masz czas na chwilę odpoczynku, na to, by rozsiąść się w fotelu i włączyć telewizor lub poczytać ulubioną książkę, potrzebujesz wygodnych dresów oraz ciepłych, kolorowych skarpetek. Posłuchaj naszej rady i poznaj czym jest skarpetkowy komfort oraz pożegnaj się z dżinsowym uciskaniem.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 9.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)