5 rzeczy, które powinien mieć w szafie każdy metal, czyli…

Napisany przez dnia Paź 14, 2016 w Informacje | 0 komentarzy

Metal bez kilku podstawowych rzeczy to żaden metal. Ewentualnie kinder metal, jak zwykli mawiać szeregowi starej gwardii. Dziś jednak chodzi o to, by być trve i nie dać się zagiąć żadnemu starszemu i bogatszemu w doświadczenie koledze. Zerknij na nasze propozycje oraz poznaj czym jest mroczny look!

1. Koszulki z ulubionymi zespołami

Każda subkultura ma swoje podstawy, a fundamentem metali są ciężkie brzmienia rodem z Piekła. Oczekuje się, by każdy przedstawiciel takiej grupy obnosił się ze swoimi muzycznymi faworytami w każdy możliwy sposób. Pierwszym punktem prezentowanym przez nas jest ten najbardziej oczywisty, czyli koszulki z zespołami. Niezależnie od tego, czy wielbisz heavy, thrash, death czy black metal, na piersi musisz nosić logo ulubionej grupy! Serio.

2. Skórzana ramoneska

Żadna podróba z miejscowego bazarku za 50 zł, tylko prawdziwa, ciężka, skórzana ramonecha rodem z lat 80. Taka, co to budzi grozę i postrach przy pierwszym spotkaniu. Taka, po której w jednej chwili poznaje się swojego. Zastanawiasz się na jaką pogodę ramoneska nadaje się najbardziej? Na każdą! Wiosną i latem zarzuć ją na ulubiony T-shirt, a jesienią oraz zimą na ciepłą bluzę. W ten sposób podarujesz sobie pożądany wygląd, a żadna pogoda nie będzie Ci ciężarem.

3. Glany

buty

Wyobrażasz sobie szaleństwo pod sceną w trampkach? Twoje stopy zaznałyby swoistego armagedonu, a przez najbliższe tygodnie płakałyby nad swoim nieszczęsnym losem. Od strony czysto technicznej, nie ma bardziej solidnych i praktycznych butów. W nich nie zamarzniesz, a każde przeszkody możesz pokonać (lub zniszczyć) za pomocą metalowych czubków. Glany to najważniejszy punkt z naszego mrocznego must have. To podstawa, którą musisz znać.

4. Skarpetki najlepsze w swoim rodzaju

Myślisz, że to żart? Oj nie. Jak chcesz nosić glany bez odpowiednich oraz starannie dobranych skarpetek? Jesli nie poświęcisz temu wystarczająco dużo czasu i zdecydujesz się na bylejakość, Twoje stopy zaznają męk nawet przed pójściem na jakikolwiek koncert. Latem będzie im zdecydowanie za gorąco, a zimą poczują norweski chłód – w złym tego słowa znaczeniu, rzecz jasna.

5. Plecak typu kostka

O obnoszeniu się z logami swoich ulubionych zespołów już pisaliśmy. I wiesz co? Kostka jest do tego najlepsza. Na nią naszyjesz loga Twoich faworytów w naprawdę dużej ilości. Możesz nosić ją o każdej porze roku, a że jest to plecak o największej pojemności to przyda Ci się na każdą nieformalną okazję. Obecnie typów kostek jest tak wiele, że nie musisz nawet stawiać na ponadczasową czerń. Wybierz spośród ogromu wzorów oraz kolorów, a po spełnieniu każdego z naszych podpunktów będziesz mógł nazwać się metalem wszech czasów!

Publikacja zredagowana przy współpracy z Rebel Store

Rebel Storer

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)